You need to install the Flash plugin - http://www.webestools.com/
HAKKIMIZDA : KAMİL MANTARLI

logo1

 

HAKKIMIZDA

 

Kamil Mantarlı İnşaat olarak sektördeki 40 yıllık tecrübelerimizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla, dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, bölgemizdeki inşaat sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz.

“Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerek yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve bölgemiz için daima doğru projeleri üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve bölgemize model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

 

Bir Başarı Öyküsü

Kamil Mantarlı İnşaat, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübenin ışığında Kamil MANTARLI tarafından 1970’li yıllarda ilk projelerini gerçekleştirmiştir. Şirketler Grubumuzun Kurucusu ve Müdürler Kurulu Başkanı 1959 doğumlu Kamil MANTARLI 1999-2004 yılları arasında Perşembe Belediye Başkanlığı yapmıştır.

Bölgemizin ilk resmi Döviz Bürosunu faaliyete geçiren Kamil MANTARLI, 2005 yılından sonra kurumsallaşarak İnşaat, Kuyumculuk ve Petrol Ürünleri Pazarlama faaliyetlerini Şirketler Grubu bünyesinde birleştirmiştir. Grup halen İnşaat ana faaliyetinin yanında Kuyumculuk ve Akaryakıt İstasyonu Bayiliği faaliyetlerini de sürdürmektedir.

Bölgemizde sevilen ve sayılan bir kişilik olan Kamil MANTARLI, bölgemizin yapı anlayışını değiştiren misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle bölge ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamaktadır. Su, doğa ve gelecek konseptinden hareketle oluşturduğu yaşam alanlarıyla Kamil Mantarlı İnşaat, bugün model alınan ve örnek gösterilen bir şirket konumundadır. Perşembe Beldemiz ve Çaycuma Şehrimiz 40 yılı aşkın süre boyunca bu projelerden yüzlercesinin gerçekleşmesi ile yeni ve modern bir çehre kazanmıştır.

 

Kente Yeni Bir Kimlik

Kamil Mantarlı İnşaat kentimizde gerçekleştirdiği pek çok “Apartman” projesinin yanında 64 dairelik “Mantarlı Sitesi” ve 40 dairelik “Çimenevler Sitesi” gibi modern site anlayışına uygun projeler yapmış, Bartın-İnkumu tatil beldesinde deniz-kum-güneş konseptinde projeler gerçekleştirmiştir.

Zonguldak-Merkez Site semtinde 4 proje ile de İl Merkezine yeni bir siluet kazanmasına katkıda bulunan Kamil Mantarlı İnşaat, planlama aşamasında son noktaya gelinen ve çok yakında başlanacak olan 52 dairelik “Elit Sitesi” projesi ile yüzme havuzu ve yenilikçi modern peyzaj düzenlemeleri ile şehrimize yeni bir kimlik kazandırma iddiasını ve heyecanını yaşamaktadır.

Bölgemizde inşaat sektörünün en prestijli projelerini gerçekleştirme iddiasında olan Kamil Mantarlı İnşaat, mimari özgünlük yönünden de ilkleri gerçekleştirmiştir. Grup şirketlerinden olan Kaman Yapı tarafından İstanbul-Silivri’de inşa edilen 112 dairelik “Barselona Evleri Sitesi” Akdeniz mimarisinin özgün bir örneği olarak tamamlanmış, sahiplerine teslim edilmiştir. Bu projeden ev alan aileler modern yüzme havuzunun, havuz başı kafeteryanın, aşk çeşmesinin ve İspanyol mimarisinin keyfini çıkartmaktalar.

 

MİSYONUMUZ

 

İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik ve müteahhitlik işi olarak görmeyip, tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve kente uyumlu, insana yaşam biçimi sağlayan kalıcı yaşam alanları oluşturmak, bu doğrultuda bölgemizin yapı anlayışının değişmesine öncülük etmek.

 

VİZYONUMUZ

 

İşimize, ailemize, insanımıza ve varlığımızı borçlu olduğumuz çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün, güvenli ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek bölgemizde öncü ve model bir kurum olmak.